Summer Dying Loud 2020 + 2021 + 2022 (vol. 12)

obsah aktuální k datu - 8.9.2022
Summer Dying Loud 2020 + 2021 + 2022 (vol. 12)
datum
8.9.2022 - 10.9.20222022-9-82022-9-10
místo
Mosir im. Włodzimierza Smolarka Aleksandrow Łodzki 11 Listopada 98, Aleksandrow Łodzki
město / obec
Aleksandrow Łodzki
stát
Polsko
začátek akce
14:00
žánr
death metal, brutal/slam death metal, black metal, thrash metal, stoner metal, sludge metal, post metal / post hardcore / Psychedelic metal, avantgarde metal, grindcore/goregrind/crust, folk rock / neo folk / folk
kapely
Narbo Dacal, Chainsword, Drip of Lies, Jad, Dom Zły, Gruzja, Dvne, Asphyx, Napalm Death, Truchło Strzygi, Skøv, Only Sons, Deszcz, Ragehammer, Fleshworld, Night Demon, Grand Magus, In The Woods..., Tiamat, Tides From Nebula, Moonstone, Krzta, Wij, Motorowl, Witchmaster, Master, Conan, Wolfbrigade, Watain, Mord'A'Stigmata, Hedone, Taxi Caveman, Loathfinder, Nytt Land, Izzy And The Black Trees, Fertile Hump, Dola, Bismarck, Czarny Bez, Las Trumien, St. John, Nightrun87
plánuji účast
ne
odkazy

Přeloženo z 10.9.2020 - 12.9.2020 na 9.9.2021 - 11.9.2021 a poté na rok 2022. vše skrze epidemii koronaviru.

Z překládané soupisky odpadly kapely: Anathema, Enslaved, Me And That Man, Katla., The Dead Goats, Year Of The Cobra, Diuna

Program (z 8.9.2022)
"
8 września Czwartek
13:00-13:30 Narbo Dacal
14:00-14:30 Chainsword
15:00-15:30 Drip of Lies
16:00-16:30 Jad
17:00-17:45 Dom Zły
18:15-19:00 Gruzja
19:30-20:30 Dvne
21:00-22:00 Asphyx
22:30-23:30 Napalm Death
00:00-01:00 Truchło Strzygi

9 września Piątek
13:00-13:30 Skøv
14:00-14:30 Only Sons
15:00-15:30 Deszcz
16:00-16:30 Ragehammer
17:00-17:45 Fleshworld
18:15-19:15 Night Demon
19:45-20:45 Grand Magus
21:15-22:15 In The Woods...
22:45-00:00 Tiamat
00:30-01:30 Tides From Nebula

10 września Sobota
13:00-13:30 Moonstone
14:00-14:30 Krzta
15:00-15:30 Wij
16:00-16:45 Motorowl
17:15-18:00 Witchmaster
18:30-19:30 Master
20:00-21:00 Conan
21:30-22:30 Wolfbrigade
23:00-00:15 Watain
00:45-01:45 Mord'A'Stigmata

Rozpiska godzinowa sceny THE CRYPT:
8 września Czwartek
18:45 - 19:30 Hedone
20:15 - 21:00 Taxi Caveman
21:45 - 22:30 Loathfinder
23:15 - 00:00 Nytt Land
9 września Piątek
19:00 - 19:45 Izzy And The Black Trees
20:30 - 21:15 Fertile Hump
22:00 - 22:45 Dola
23:45 - 00:30 Bismarck
10 września Sobota
19:15 - 20:00 Czarny Bez
20:45 - 21:30 Las Trumien
22:15 - 23:00 St. John
00:00 - 00:45 Nightrun87


"