historie Fluff fest

obsah aktuální k datu - 10.9.2021
odkaz na profil festivalu
DarkZin historie Fluff fest

Line-up 2000 vol.1 (4 - 6.8.2000 ; Plzeň - kemp ; 3 dny ; ? pódium) - jako Y2K HC Fest

•Good Clean Fun, Point of No Return, Cripple Bastards, Heaven Shall Burn ... a další
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku:
•asi 2.000 lidí

Line-up 2001 vol.2 (3 - 5.8.2001 ; Plzeň - výstaviště ; 4 dny ; ? pódium)

•Vitamin X, Heaven Shall Burn, Caliban, Endstand, Cataract... a další
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku:

Line-up 2002 vol.3 (2 - 4.8.2002 ; Plzeň - výstaviště ; 3 dny ; ? pódium)

•Amb-rosie, Flying enterprise, Bingo, Squall, Balaclava, Clou, Fairfight, Undying, Inane, Hold x True, GNU, Abhorrence, Albion, Peace of mind, See you in hell, Landmine spring, Avery, Casanova action, To die for, Point of no return, Good clean fun
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku:

Line-up 2003 vol.4 (1 - 3.8.2003 ; Plzeň - sokolovna Hradiště ; 3 dny ; ? pódium)

• Caliban, Deadlock, I Shot Cyrus, Nueva Ética, !ÚL.., His Another Fall, Eastern Star, Day Of The Dead, L´Point, Narziss, Discarga, Alamogordo, More Bad News, I Adapt, Wojczech, Jetpilot, Daylight, With Love, June Paik, Monophonic, Costa´s Cake House, Light the Fuse and Run, Pointing Finger, Confronto, Children of Fall, Strength Approach, Yaphet Kotto
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku: 400 Kč

Line-up 2004 vol.5 (23 - 25.7.2004 ; Plzeň - Bolevecký rybník ; 3 dny ; ? pódium)

•Thema Eleven, The Mood, Lahar, Esgmeq, X-Wing, Pinback, Yage, Analena, Sons of Saturn, The AM Thawn, Vaadat Kishut ... a další?
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku:

Line-up 2005 vol.6 (15 - 17.7.2005 ; Plzeň - výstaviště ; 3 dny ; ? pódium)

•Walls of Jericho, the Ocean, Deadlock, Purified in Blood (nor), children of fall (swe), faust again (pol), death of anna karina (it), landmine spring (cz), confronto (br), antimaniax (at), socrates (fr), violent breakfast (it) ... a další?
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku:
•asi 2.000 lidí

Line-up 2006 vol.7 (21 - 23.7.2006 ; Rokycany - letiště ; 3 dny ; ? pódium)

•good clean fun (us), rise and fall (belgium), the suicide file (us), amanda woodward (france), seein red (netherlands), heaven shall burn (germany), new winds (portugal), born from pain (netherlands), monster (germany/poland), the now-denial (germany), endstand (finland), 31 knots (us), zann (germany), bridge to solace (hungary), guided cradle (czech), teamkiller (germany), yacöpsae (germany), action (czech), reproach (belgium), nueva etica (argentina), day of the dead (portugal), officer jones and his patrol car problems (belgium), anyway (czech), hjerte stop (denmark), ravelin 7 (czech), john ball (czech), austin lucas (us), karl marx (czech)
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku: 500Kč
•asi 2.500 lidí

Line-up 2007 vol.8 (20 - 22.7.2007 ; Rokycany - letiště ; 3 dny ; ? pódium)

•EMA CAMELIA, ADORNO, THE PLAGUE MASS, FC FIVE, RITUAL, JUSTICE, FINAL FIGHT, MAROON, 108, ABHORRENCE, SECOND COMBAT, CURSE OF INSTINCT, THEMA ELEVEN, NO TRIGGER, TO KILL, VICTIMS, SET YOUR GOALS, VITAMIN X, KAOSPILOT, EASTERN STAR live show, BACKSIGHT, AFTERBIRTH, LA QUIETE, ANIMOSITY, LOUISE CYPHRE, OI POLLOI, RISE AND FALL, ZERO MENTALITY, THESE ARMS ARE SNAKES, CONVERGE
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku: 500Kč

Line-up 2008 vol.9 (25 - 27.7.2008 ; Rokycany - letiště ; 3 dny ; ? pódium)

•5 SYMBOLS [cz], STOLEN LIVES [cz], WAR FROM A HARLOTS MOUTH [ger], SSS [uk], VOETSEK [us], MENEGUAR [us], TRUE COLORS [bel], RAEIN [it], BLAK FRIDAY 29 [ger], WOODS [us], REDFORD [cz], KHERE [it], NIDAL [cz], SOMETHING INSIDE [ger], JULITH KRISHUN [ger], DAITRO [fr], DISCARGA [bra], TRAINWRECK [ger], DEAN DIRG [ger], HERO DISHONEST [fin], NO TURNING BACK [nl], MAROON [ger], DESTROY BABYLON [it], ANCHOR [swe], AUSSITOT MORT [fr], STRENGTH APPROACH [it], GRIDE [cz], CATARACT [ch], AMEN RA [be], DEATH BY STEREO [us], LACK [dk], BANE [us]
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku:

Line-up 2009 vol.10 (24 - 26.7.2009 ; Rokycany - letiště ; 3 dny ; ? pódium)

•Burial, Have Heart, An Albatross, As We Fight, Ratos de Porao, Victims, Rise and Fall, Ray, Death Is Not Glamorous, Trial, To Kill, Celeste, Analena, June Paik, Fall of Efrafa, xREPRESENTx, Zann, Outrage, Kingdom, The Effort, Ghostlimb, Anchor, Wait in Vain, Reconcile, Outlast, Daymares, Senata Fox, Shipwreck AD, Glasses, Press Gang, Dead Vows, Dakhma, AYS, Mondo Gecko, La Prosperité
•after party: 27.7. v 007 Starhov
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku: 600Kč / 25€ (pouze na místě)
•asi 3.000 lidí

Line-up 2010 vol.11 (23 - 25.7.2010 ; Rokycany - letiště ; 3 dny ; 3 pódium)

•NINE ELEVEN [fr], PLAGUE MASS [at], RAMMING SPEED [us], PUNCH [us], PURIFICATION [it], CARPATHIAN [aus], COMADRE [us], RUINER [us], RUINED FAMILIES [gr], ULTIMATE BLOWUP [tur], , ROXOR [sk], ÚL! [cz], SCHWARZPRIOR [cz], MOTHER [cz], ADORNO [pt], MELEEH [swe], GADGET [swe], ANCHOR [swe], DEAD SWANS [uk], VITAMIN X [ned], AMPERE [us], ANOTHER BREATH [us], AMEN RA [bel], AT DAGGERS DRAWN [ger], NEVER REACH HOME [tur], PLANKS [ger], REARRANGED [rus], ERIC AYTE [us], CORE OF THE COALMAN [us], RESSURRECTIONISTS [ger], UNRESTRAINED [us], OMEGA MASSIF [ger], MILES AWAY [aus], SISTA SEKUNDEN [swe], IRON LUNG [us], NO TURNING BACK [nl], CRUEL HAND [us], YOUR FUCKING NIGHTMARE [cz], THE RIVER CARD [uk], KINGDOM [bel], RIGHT IDEA [us]
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování): Municipal Waste
•Cena lístku:

Line-up 2011 vol.12 (22 - 24.7.2011 ; Rokycany - letiště ; 3 dny ; ? pódium)

•5 seconds to leave (cz), 50 lions, all teeth, battle of wolf 359, beyond pink, black breath (gb), black haven, blue note, ceremony, city of ships, dangers, dawn to come, death is not glamorous, depakine chrono, en mi defensa, ensign, esazlesa,
eugene robinson, face of reality, fanzui xiangfa, fire walk with me, five seconds to leave (cz), gattaca, glasses, goodtime boys, harda tider, hopeless, cheap girls, jef barbara, joe lally, kiss me kojak, křikzticha, kung-fu girlz, la dispute, lemuria, man overboard, meursault, nikki louder, obstacles, owls are not what they seem, pavilon m2, plaided, polar bear club, positive youth, punch, raein, rapsöd, reconcile, reka, remek, ritual, rosetta, soul control, ss20, stay hungry, suckinim baenaim, swing kids, tempelhof, the carrier, the fight, the ills, the sold outs, touche amore (us), trainwreck, unrestrained, uštkni, victims (cz), warsawwasraw, wolves like us, xunveilx, year of no light, zkouška sirén
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku: ? 600 Kč na celý fest / 300Kč na 1 den ?
•asi 3.000 lidí

Line-up 2012 vol.13 (20 - 22.7.2012 ; Rokycany - letiště ; 3 dny ; ? pódium)

•CODE ORANGE KIDS (USA), COKE BUST (USA), DEATHRITE (GER), DEFEATER (USA), END OF A YEAR AKA SELF DEFENSE FAMILY (USA), FORMER THIEVES (USA), GRAF ORLOCK (USA), GRIEVED (SWE), LOMA PRIETA (USA), MIKROVOMIT (CZE), MY TURN (GRE), NINE ELEVEN (FRA), NO OMEGA (SWE), RAVELIN 7 (CZE), REIGN SUPREME (USA), SICK FIX (USA), WEEKEND NACHOS (USA), WOJCZECH (GER), ALPINIST (GER), ANCHOR (SWE), AUSSITOT MORT (FRA), BOKANOVSKY (FRA), BOREDOM (AUT), CHILD MEADOW (FRA), DAITRO (FRA), KUNG-FU GIRLZ (CZE), LIGHT BEARER (UK), MARBULINKOVA SESTŘIČKA S NEJMILEJŠÍ DRŮBEŽÍ (CZE), MASAKARI (USA), NO TURNING BACK (NED), OSAWATOMIE (CZE), PLANKS (GER) RUN WITH THE HUNTED (USA), SUIS LA LUNE (SWE), TITAN (CAN), TRUE NATURE (USA), VACCINE (USA), VENDETTA (BRA), WOLF DOWN (GER), XADDAX (USA), AYS (GER), BATON ROUGE (FRA), BETON (SVK), BOILING POINT (SVK), BRAT PACK (NED), LANDVERRAAD (NED), LANDSCAPES (UK), MAN VS. HUMANITY (GER), MOBIUS (SVK), PIANOS BECOME THE TEETH (USA), RITUAL (GER), SEN DENI (BLR), SIN OF LILITH (CZE), SLOTH (NED), SOUL CONTROL (USA), TANGLED LINES (GER), TRAPPED UNDER ICE (USA), TUPAK AMARU (CZE), UNVEIL (SWI), VERSE (USA)
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku:

Line-up 2013 vol.14 (25 - 28.7.2013 ; Rokycany - letiště ; 3 dny ; 3 pódium)

•BERNAY'S PROPAGANDA (mac), AGENT ATTITUDE (swe), ARABROT (nor), DEFIANCE, OHIO & NANA GRIZOL & HIGH DIVE collaboration show (usa), ENOUGH (usa), CODE ORANGE KIDS (usa), HOUNDS OF HATE (usa), HARM'S WAY (usa), CIRCLE TAKES THE SQUARE (usa), DIAT (ger), TOSIRO (cze), I EXIST (aus), FINISTERRE (ger), ------ (cze), TWITCHING TONGUES (usa), VIOLENT REACTION (uk), ESA Z LESA (cze), SECTARIAN VIOLENCE (swe), COKE BUST (usa), FULL OF HELL (us), ZENTRAL HEIZUNG OF DEATH (ger), PRODAVAČ (cze), PLEASE THE TREES (cze), MICROVOMIT feat. PAREGORIK / VIKLEF (cze), BLACK TAR JESUS (cze), DJ NÁRUČ ASTER (cze), PETRA FLURR (ger), TUSK (ger), DJ VLAD (cze), DISEMBARKED (swe), AS WE WERE (usa), DOWNFALL OF GAIA (ger), REASON TO CARE (ger), BRUTALITY WILL PREVAIL (uk), DROM (cze), DANGERS (usa), MARTYRDOD (swe), WOLF DOWN (ger), VITAMIN X (ned), CATHARSIS (usa), KAIN (aut), XAXAXA (mac), LAWINE (ned), DIE! DIE! DIE! (nz), EN MI DEFENSA (chi), GOVERNMENT FLU (pol), NOTHING (ger), CITIZENS PATROL (ned), PAINTED WOLVES (swe), DEATHRITE (ger), GRINDING HALT (ned), MARNOST feat. LEECHFEAST (cze/slo), LES HOMOSEXUELS (cze), DJ WARREN MILK (cze), TOMÁŠ PALUCHA (cze), BALAZS PANDI (hun), LAUNDRED SYRUP (cze), GERANIÜM (fra), MNMNTS (ger), RISK IT (ger), GRIDE (cze), MOUTH OF THE ARCHITECT (usa), THE BLACK HEART REBELLION (bel), XERXES (usa), BIRDS IN ROW (fra), BETWEEN EARTH & SKY (usa), COLISEUM (usa), STRIKE ANYWHERE (usa), CROWS-AN-WRA (uk), OVERTHROWN (sg), NO WEATHER TALKS (ger), RAINMAKER (swe), CLEAR VIEW (bra), SHEEVA YOGA (cze), NO GUTS NO GLORY (fra), HESSIAN (bel), OATHBREAKER (bel), REMISSION (chi), SEBESTŘET (cze), UNATTENDED FUNERAL (svk), MANON MEURT (cze), NULY (cze), DEAD WESTERN (usa)
•Warmup: URBANOIA (nor), SPIKNYKTER (swe), STOLEN LIVES (cze), MANKU KAPAK (ger), DARK TIMES (nor), HOLY (ita), WE CAME OUT LIKE TIGERS (uk), SÍTĚ (cze), BUTTERFLY KILLERS (cze), BUGMEN (cze)
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku: 35€ (3dny) 20€ (1 den)
•asi 7.000 lidí

Line-up 2014 vol.15 (24 - 27.7.2014 ; Rokycany - letiště ; 4 dny ; 4 pódium)

•THE RIVER CARD (uk), BURNING BRIGHT (fra), KIDS INSANE (isr), AGATHA (ita), ENTEN OG ELLER (cze), SAJTBAN (cze), KALLE (cze), TOSIRO (cze), PELETON (cze), BEZBOLESTNÁ (cze), INHERITANCE (sk), MEAN SEASON (us), HEAVEN IN HER ARMS (jap), BEYOND PINK (swe), HIEROPHANT (ita), SPORT (fra), THRANENKIND (ger), MORT! MORT! MORT! (fra), TEST OF TIME (us), LENTIC WATERS (ger), OLD SOUL (us), ROOFTOPS (rus), APPRAISE (esp), SUGARTOWN CABARET (fra), GULFER (can), DEADVERSE (che), BASTIONS (uk),
VOLTA (ita), BATALJ (ger), LETO (cze), LIGHTNING GLOVE (cze), HISSING FAUNA (cze), WHITE WIGWAM (cze), ANDREA BELFI (ita), SKY TO SPEAK (sk), ŠMRNCOVNÍ DUO DJ'S (cze), VESTIGES (us), GOODTIME BOYS (uk), TRAINWRECK (ger), TIDAL SLEEP (ger), ACxDC (us), REKA (rus), I AM A CURSE (fra), CELESTE (fra), LANDVERRAAD (nld), ojne (ita), FOCUSED X MINDS (us), THROWERS (ger), MINORITY OF ONE (esp), LYCANTHROPHY (cze), REMEK (cze), CARNIST (uk), IMPLORE (ger), DEER IN THE HEADLIGHTS (bih), AT BONA FIDE (cze), KISS ME KOJAK (cze), GUANTANAMO PARTY PROGRAM (pol), AVVIKA (cze), TARNOVSKI (cze), DECEASED SQUIRREL ON THE PHONE (cze), SHIBUYA MOTORS (sk), DJ NÁRUČ ASTER (cz), BANE (us), D.O.A. (can), BACKTRACK (us), NO OMEGA (swe), WE CAME OUT LIKE TIGERS (uk), THIS ROUTINE IS HELL (bel), EMPTY HANDED (ger), HOLY (ita), BARREN (ger), TORSO (us), DAGGERS (bel), STATIC VOID (ger), DROM (cze), AMALTHEA (swe), JUST FOR BEING (cze), RUINED FAMILIES (gr), OLDŘCIH JANOTA (cze), Les Rhinocéros (us), C (cze), AVVIKA (cze), SÍTĚ (cze), OBELISK OF LIGHT (cze), TOMÁŠ PALUCHA (cze)
•pre Fluff v "Café na půl cesty":
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku:

Line-up 2015 vol.16 (23 - 26.7.2015 ; Rokycany - letiště ; 4 dny ; 4 pódium)

•ENDPOINT (us), LOMA PRIETA (us), 7 SECONDS (us), TRIAL (us), RAEIN (it), BY THE GRACE OF GOD (us), M.D.C. (us), NO TURNING BACK (nl), CONFLICT (uk), GIVE (us), DISEMBARKED (sw), TEMPEST (can), NINE ELEVEN (fr), ANCHOR (sw), BIRDS IN ROW (fr), OAK (sw), LIONHEART (us), CLOUD RAT (us), SVFFER (ger), DANGERS (us), IRON (swe), LORD SNOW (us), SANGRE DE MUERDAGO (esp), DOGCHAINS (ger), REASON TO CARE (ger), GATTACA (cz), ANCST (ger), ANTI-CORPOS (br), HENRY FONDA (ger), HEXIS (dk), DEATHRITE (ger), RAMMING SPEED (us), HOMBRE MALO (nor), NOT AFRAID (bel), GERANIÜM (fr), NO WEATHER TALKS (ger), MIND TRAP (ger), QUESTIONS (br), CAVALCADES (sco), THE CAULFIELD CULT (Singapore), SVALBARD (uk), FORSAKEN (chi), CONTWIG (fr), CROOKED LETTER (swe), RED APOLLO (ger), DARK CIRCLES (can), NERVOUS (us), COCAINE PISS (bel), DISXEASE (br), HALL DET AKTA (sw), IKIRU (cz), NOT ON TOUR (isr), AMONG US (arg), Gab De La Vega (Ita), Gaea (Port), Kolona, Hledání, Memento Mori ... a další
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku:

Line-up 2016 vol.17 (21 - 24.7.2016 ; Rokycany - letiště ; 4 dny ; 3 pódium)

•North, Famine, Hexis, Appraise, Shackles, Centuries, Viva Belgrado, Jungbluth, Spirits, Gust, Oaken, Strength Approach, Swain, Rosetta, DS-13, Restriction, Rabies, Lugubrious Children, Weak Ties, Ona Snop, Stukaparty, Cheaptalk, The Public, Anne M Christiansen, Murder of Crows, Dawn Rayd's, Deer in the Headlights, Renounced, Nervöus, Busted Outlook, Government Flu, Yacoepsae, Erica Freas, Astpai, Totem Skin, Potence, Youth Avoiders, Minority of One, Ghostlimb, Graf Orlock, Earth Crisis, Prügelknabe, Apolita, Strafplanet, Rubaniskö, Unattended Funeral, Brünner Todesmarsch, Roxor, Batalj, Trigger, Aguirre, Council of Rats, Mont-dore, The Smudjas, Cheap Drugs, No Omega, Neighborhood, Old Soul, Archivist, Wild Animals, Such Gold, Petrol Girls, Black Hear Rebellion, Oathbreaker, Blacklisted, RVIVR, Culture
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku:

Line-up 2017 vol.18 (20 - 23.7.2017 ; Rokycany - letiště ; 4 dny ; 5 pódium)

•CITY OF CATERPILLAR, DOOM, HEAVEN IN HER ARMS, RUINED FAMILIES, NINE ELEVEN, KHMER, GERANIÜM, TAPESTRY, VICIOUS REALITY, QUESTIONS, CREVASSE, TEETHING, RED APOLLO, WORST DAYS, HEATSEEKER, CHOKEHOLD, BURN, VITAMIN X, SAFE & SOUND, WOODWORK, ACCIDENTE, SVFFER, APPALACHIAN TERROR UNIT, WAKE OF HUMANITY, CHAVIRÉ, FINISTERRE, NIC, SENDERO, OPEN WOUNDS, THE GENTLE ART OF CHOKIN, PIJN, HYENA, GUST, BIRDS IN ROW, SECT, CASSUS, RACETRAITOR, WET THE ROPE, SHIROKUMA, CONSTRICT, DESPITE EVERYTHING, SHIZUNE, TIME TO HEAL, PAST, THE TIDAL SLEEP, YOUNG MOUNTAIN, RUTKA LASKIER, MERCY TIES, MODERN LOVE, LIE AFTER LIE, JONAH MATRANGA, THROW ME OFF THE BRIDGE, GIZ MEDIUM, GAB DE LA VEGA, PROTI VŠEM, AKUSTIK PÁSKA, CACIB Dortmund, Kolona feat. Eia, Presento, LEX, Johny násilník, COMMODORE 64, SLAVERY, ANTISOCIAL SKILLS, EASTWOOD, CRIPPLED FOX, WHORESNATION, BRUTAL BLUES, NIKANDER, SMÍCH HYEN, RISPOSTA, FYASCO, ROSA PARKS, STREGESTI, UNYIELDING LOVE, S.O.T.E., ANF, SICKMARK, LOVE MACHINE, ARNO DUEBEL, Aether, Kluizenaer aka KLZNR, Pachuka, Lhostejnost, OBELISK OF LIGHT, POPRVÉ A ZA PENÍZE, IZANASH, EINE STUNDE MERZBAUTEN, M-N, AVA: MOVING SPACES, SSNURSSLA AND SUN DRUGS DJS, JADRAN, SELECTONE, LEVITATIONS, PRETTY HURTS, LARS ENNSES, TOOTH DECAY, DIE TUNNEL, NEGATIVE SPACE, CULT VALUES, ÜBELL, DJ WARREN MILK, SKRYTÝ PŮVAB BYROKRACIE, COUNT PORTMON, PACINO, VONT, MOLLY, BRUNNER TODESMARCH, EVIDENCE SMRTI, SMUTEČNÍ SLAVNOST, LIONEL DIXIT, WALK THE PLAN, DĚTI DEŠTĚ, PAREGORIK FEAT. NOBODY, POVODÍ OHŘE, POISONOUS FREQUENCIES, ETTE ENAKA, BÍLEJ KLUK, PRETTY OLD SOUND, LEVÁKBOB, BUGMEN, 43.13.N 27.55.E DJ , IRON SIGHT (DK), 93ECHOESANDSIRENS (CZ)
•warmup (čtvrtek): WILDERNESSKING, EAGLEHASLANDED, SOLBRUD, RADOST STRADANJE
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku:

Line-up 2018 vol.19 (26 - 29.7.2018 ; Rokycany - letiště ; 4 dny ; 6 pódium)

•THE AFTERNOON GENTLEMEN, ALIN AC, ANCST, ANGEL EPILEPSIA, THE ARSON PROJECT, ASTIO, BAESTIEN, BAHNHOFFREUNDSCHAFT, BARABBAS, DU FÖRTAPPADE, BELTZA GORRIA, BIRTHRIGHT, BIRUSHANAH, BRUTAL BIRTHDAY, CAVALCADES, CLEAR X CUT, CONTWIG, CRANIAL, DADAR, DAŠA FON FLAŠA, DAYS N DAZE, DE GENS, DEATH CULTURE DEPRIVATION, DECULTIVATE, DEHIDRATÁLT FEJEK, DEVOUR, DISAVOW, DRUG CONTROL, ÉSZLELÉS, EKE BUBA, FAILURE, FOR EVERY ACTION, FOREST HUM, GAB DE LA VEGA, GATTACA, GIRLFRIEND, GIVER, GIZ MEDIUM, GOVERNMENT FLU, GREG BENNICK, HEAVY HEART, HEXIS, HLEDÁNÍ, IMPULSO, IRON STEEL, JAD, JAN TOMÁŠ, JOHNY FOXTER, JOLIETTE, KID, FERAL, LEBANON, LEFT TO STARVE, LINK, LISTENER, LOMA PRIETA, LOVVE, MAJORITY RULE, MEDICATION TIME, MINERVA SUPERDUTY, MONARCH, MOOM, MORROW, MULTICULT, NEON LIES, NIKANDER, NUSLE SOUND SYSTEM, OAK, ONA SNOP, ORIENT, ÖNKIIRTÁS, PACINO, PHAERENTZ, POVODÍ OHŘE, PRIMITIVE LIFE, PRIMORIDIAL UNDERMIND, ROCK, ROPE, ROST, RUINER, RULES, RUTKA LASKIER, SAFFIYÚCK, SAME RIVER TWICE, SAMOTAR, SCHWACH, SEE YOU IN HELL, SEKEROMLAT, SMUDJAS, SPEED NOISE HELL, SPIRIT CRUSHER, SPIRITS, STRAFPLANET, SUFFOCATE FOR FUCK SAKE, SVALBARD, SWAIN, SWIMMING SLOTH, TASTE THE FLOOR, TEMPEST, TERMINÁTOR 1, TOXIC SHOCK, VERBAL RAZORS, VLNĚNA, VNEUMICKY, VOLE, WARFUCK, WASTE, WE THE HEATHENS, WRNGDNG, YUMI, ZAHRADA
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku:

Line-up 2019 vol.20 (25 - 28.7.2019 ; Rokycany - letiště, Praha - Underdogs' Ballroom ; 5 dnů ; 5 pódium)

•70 cm3 of Your Chest, Anthropocide, Archivist, Arms Race, Astrid Lindgren, At Bona Fide, Bad Breeding, Bahratal, Bara Bandai, Bayoné, Birds in Row, Blues For The Redsun, Boanerges, Bolehlav, Bongthrower, Bumbrle, Bystander, Caja de Ordenación Número 4, Ceremony, Césped de Verdad, Controlled Existence, CREVASSE x V0NT x NBDY ft. VIOLENCE JUNKIE, Ctib, Cuntroaches, Datashock, De Gens, Death Culture Deprivation, Deszcz, Eat My Fear, Education, Efa Supertramp, Entrails Massacre, Esgmeq, Faim, Fotbal, Fredag den 13:e, Frisk, Gall, Gipsy SS, Glitchgirl, Graf Orlock, Heavy Heart, Herida Profunda, Holiday INN, Holy Locust, Hospital Brut, Hordür, Chaviré, Chuck Sj, ILL! vs. Always Never Fun (battle), Incriminate, Interpunkce, IQ, 1, Jah Cuzzi, JaKuBysKo, Jim Hate (WRONG) / DJ, Jodie Faster, Kaa Glo (DJ), KAOSQUAD, King Apathy, KLUVIM, Koroze, Kosi Idina, Kowloon Walled City, Krudxs Cubensi, Kurvy Češi, Lavra, Leechfeast, Life In Vacuum, Listener, Litovsk, Low Standards, Lyngfarer, Manada Nomada, Mar de Rabia, Mental Hygiene Terrorist Orchestra vs. Massola (battle), Microvomit, Möbius, Moloch, München Konflikt, Nabosoposkle, Nevinnost (DJ), Niboowin, Norms, OR, Ojne, Pitva, Pretty Lightning, Průmyslová smrt, Pulsar, Qlowski, Raw Deal, Red Gaze, Rotten Mind, Ryloth, Same River Twice, Sect Mark, Sharp Knives, Shirokuma, SIKSA, Sněť, Spoiled, Sport, State Faults, Stinkhole, Šimanský - Niesner, Tábor, ThANX, The Body, The Pau, The Seeker, The Wound, Thou, Torpur, Torsö, True Fir, Uniform, URN, Valiente, Vanda, Wake of Humanity, Yautja, YC-CY, YÖU, Zig Zags, Ztratila se kočka
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku: 1500Kč / €60 (celý festival) ; 250Kč / €10 (čtvrtek - Praha) ; zdarma (čtvrtek - Rokycany) ; 750Kkč / €30 (na pátek/sobota/neděle - Rokycany)

Line-up 2020 vol.21 (23 - 26.7.2020 ; Rokycany - letiště ; 4 dny ; ? pódium)

ZRUŠENO SKRZE EPIDEMII KORONAVIRU
Belgrado, Crywank, Deaf Kids, Decibelles, Diploid, Dirty Fences, Drei Affen, Finisterre, Föllakzoid, Horsebastard, HRTL, Chiens, Infant Island, Integrity, Jucifer, Kalle, Low Life, Mala Herba, Modern Love, Molchat Doma, Neighborhood Brats, Nothing, Petrol Girls, Rakta, Rauchen, Sans Visage, Show Me The Body, STORM{O}, Sun Worship, The Men, Tomáš Palucha, War On Women, Wojczech, XDZVØNX, a další...
•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku:
ZRUŠENO SKRZE EPIDEMII KORONAVIRU

Line-up 2021 vol.21 (?? - ??.7.2021 ; Rokycany - letiště ; 4 dny ; ? pódium)


•Zrušily vystoupení (po celou dobu potvrzování):
•Cena lístku:

Fotogalerie

Více fotografií v jednotlivých reportech (v odkazu na externí galerii). 2006 2006 2007 2007 2008 2008 2009 2009 2010 2010 2011 2011 2012 2012 2013 2013 2014 2014 2015 2015 2016 2016 2017 2017 2017 2017 2018 2018 2019 2019