Zámostí na Barborce 2017

obsah aktuální k datu - 26.12.2019
Zámostí na Barborce 2017
datum
2.6.20172017-6-22017-6-2
místo
hospoda Na Barborce Třebíč Zadní 91/9, Třebíč
město / obec
Třebíč
kraj
Kraj Vysočina
stát
Česko
začátek akce
15:00
návštěvnost
max 80 lidí (strop na kapelách / průměr tak 50)
žánr
crossover / crossover/thrash, hardcore, punk rock / punk, rock
profily reportovaných kapel
vstupné
zdarma
ceny
pivo Budvar 12 - 34 ; pivo Polička - 33 ; pivo Pardál - 28 ; Cider 0,4l - 35
autor
giovanni

O akci jsme se dozvěděl až ten den. Samotné Zámostí jsem evidoval delší dobu, ale bylo zde jen pár kapel v obou dnech, které mne alespoň trochu zajímaly. Tudíž jsem neplánoval vyrazit a raději plánoval v sobotu Den ježka v Jihlavě (Prague Conspiracy, Horkýže Slíže, Škwor, atd..). Ale v práci jsem zjistil program v pátek Na Barborce a pecka. Headliner byla samosdřejmně kapela ONA.

První kapelu Procz jsem viděl již 2x a nikdy mne nějak nebrala. Tento den jsem ji neměl stihnout, ale viděl jsem ji celou, protože program začal zdá se o 40 minut déle. Určitě to byl nejlepší výkon této kapely co jsme zatím viděl, lidí bylo asi nejvíce ze všech kapel. Celkově super komunikace i herní kvality. Tleskám.

Invalidní důchod měl spíše podprůměrnou kvalitu kdy tam bavil a tam byl slabý. Převleky bavily jen krátce, ale zase když to bubeník rozjel "blast beat" tak to byl super mazec, ale jiný typ neuměl prostě 1 nářez jinak to neumím... Jako šlo to.

The Bush z Budišova předvedli pohodový crossover, kde jeden song byl super jiné takový průměr. Talže prúměr.

ONA zahráli luxusně. Za mne i lépe jak na Jean festu super komunikace, nasazení vše. Opravdu super pařba a nebýt před stage kopeček po kostkách, tak bych si šel zapařit.