Goodbye summer

obsah aktuální k datu - 30.12.2019
Goodbye summer
datum
30.8.20192019-8-302019-8-30
místo
Tiché náměstí Třebíč Tiché nám. 5/3, Třebíč
město / obec
Třebíč
kraj
Kraj Vysočina
stát
Česko
začátek akce
18:00
návštěvnost
asi 150 lidí
žánr
alternative/indie/pop rock, folk rock / neo folk / folk, jazz / blues
profily hodnocených kapel
vstupné
50,- Kč (minimální jinak dobrovolné)
ceny
pivo Dalešice 11 (0,5l), Clock Ale 11 (0,4l), Budvar kroužek (0,4l) / 40,- Kč
autor
giovanni

PROGRAM:

Frencit Acoustic (CZ)
Gerald Clark Blues Band (JAR)
Amarylis - Irish Music Band (CZ)

Na akci jsem šel hned z práce. Po cestě jsme zašly do pivovaru Urban. Tam jsme si daly jedno pivo (já Red Ale 14) a přesunuly se na Lucky´s (Irish pub) tam jsme si daly hermelín a každý 1 pivo (BrewDog Punk IPA). A zase jsme šly "o dům dál" na Trumpetku, kde jsme si daly zase 1 pivo (Heřman 11,5). A již jsme vyrazily na koncert.

Jako první nastoupil "Frencit Acoustic" jen 1 člen této Brněnské kapely, který hrál sólo s kytarou. Jeho pop rock mne extra nebavil, ale jeho texty byly zajímavé. I předvedl kvalitní vokál takže milé překvápko, ale nadále jej nebudu vyhledávat.

Druhý v pořadí šel Gerald James Claerk se svojí kapelou. On byl tahákem pro většinu lidí. Vidět jej s kapelou byl zajímavý zážitek. Bohužel hráli takto brzo tak je pár lidí nestihlo vidět. Důvodem bylo to, že jejich bubeník musel dříve odjíždět tuším do Brna. Kapele to šlapalo i tak a z pódia se linula pohoda a skvělá muzika. Byla i skvělá odezva,

Amarylis a jejich irská muzika je na okrese již známým pojmem. přeci jen pochází různě z okresu a to jak Třebíč, Velké Meziříčí tak k tomu je jeden člen i ze Znojma. Samotná hudba byla zábavná, hravá a poklidná. Proběhly i známější skladby nejen irského původu. Povedený set a klidně na ně někdy příště zajdu.