Old Punx Tour 2014

obsah aktuální k datu - 26.12.2019
Old Punx Tour 2014
datum
8.11.20142014-11-82014-11-8
místo
kulturní dům Trnava Trnava Trnava 1, Trnava
město / obec
Trnava
kraj
Kraj Vysočina
stát
Česko
začátek akce
19:30
návštěvnost
asi 500 lidí
žánr
punk rock / punk, rock
profily hodnocených kapel
vstupné
350,- Kč (300,- Kč předprodej)
ceny
pivo (Gambrinus 10): 30,-
autor
giovanni

PROGRAM:

19:35 - 21:05 --- Visací zámek
21:30 - 23:05 --- Tři sestry

Start koncertu se posunul z 19:30 o pár minut. Od začátku byl koncert hodně nahlas (vygradovalo to u sester) až mi z toho ještě druhý den odpoledne pískalo v uších.

Visáči zahráli obdobný setlist jako nedávno na Rokytné jen odezva byla silnější i se vepředu strhlo solidní "pogo". Padly všechny jejich pecky jako "Známka punku", "Traktor", "Domovnice", "50", "Vlasta", "Cigára" či "Pitomá". Zahráli i asi 2 skladby z připravovaného alba a jedna z nich byla tuším "Punkové království". Koncert byl velmi povedený a opět byl okořeněn básněmi jako "Otec" či "Sestra" a dále hláškami jako "dle statistického průzkumu se koncert Visáčů líbí člověku pod vlivem až 10x více tak chlastejte" (tak nějak) či že ten černovlasí kytarista stavěl jako PTpák Dukovany. Visáči dali i jeden přídavek. Po koncertě si jejich kytarista (ten černovlasý) pokecal a poplácal rukama s několika fanoušky a byl konec.

Tři sestry hrály pecku za peckou a hlavně počáteční intro bylo chvilku se znělkou z Červeného trpaslíka dokonce šel i na obrazovce vidět ten jeho počáteční průlet. Na sestry bylo pogo menší, ale zato každý tleskal mával, hýbal se prostě velká odezva. Kapelu dorazil podpořit jakýsi zpěvák ze zaniklé kapely "Mrd" který odzpíval asi 1 skladbu. Poté sestry odešly a nastoupil on s kytaristou a bubeníkem a zahráli 2 skladby z tvorby té jejich kapely. Pak se sestry vrátily a daly posléze i 2 přídavky + při koncertě zahrály i skladbu "Známka punku" od Visáčů. Poslední skladba byla "Modlidba pro partu" v které se zpívá o Třebíči ("Rádoby pádlo a rum pro korkorána, v Třebíči na recepci překvapení z rána. Moře do písku, sobě malý pole ropy, a aby tu tři sestry dlouho zanechali stopy.").